click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Swiss Diamond Residence, Prishtine

, ,
Shtojeni tek të preferuarat
Video

Diamond Residence është projekti më i ri në Kosovë i kompanisë së mirënjohur Mabetex Holding. Ky kompleks, i punuar me kujdes nga arkitektët më të famshëm vendas, me një ekipë punuese efikase dhe kreative, iu sjell njerëzve një alternativë jetese të paparë deri më tani.

E dizajnuar për t’i plotësuar kërkesat e shumta të njerëzve të paktë që do të jetojnë në Diamond Residence . E pozicionuar në një pikë balancuese në mes të qytetit dhe periferisë; afër urbanizmit dhe larg zhurmës. E ndërtuar me përpikmëri, ky kompleks është vendi ku eleganca dhe luksi kurorëzohen në një arkitekturë klasike.

Diamond Residence si kompleks luksoz banesor është i ndërtuar me plot elegancë dhe finesë. Me një lokacion ku mbretëron qetësia dhe komoditeti, Diamond Residence ofron çdo gjë që keni ëndërruar dhe ju nevojitet falë teknologjisë më moderne e cila do të shëndrroj secilën dëshirë në realitet.

Diamond Residence, përveç që ofron rehati për banorët, ajo ofron edhe hapësira komerciale prej 3300m2. Këto hapësira do të jenë në shërbim të banorëve për t’i kompletuar nevojat e tyre.

Me parkingje nëntoksore, Diamond Residence ofron kapacitet për shumë vetura të banorëve, duke ju mundësuar atyre qasje për 86 vetura.

Diamond Residence është ndërtuar në stilin barok dhe neoklasik, i kombinuar me elemente moderne të kohës së sotme. Luksi i ofruar në këtë kompleks është i perfeksionuar me detaje stilistike të menduara me hollësi.

Secila banesë është punuar deri në detajin më të vogël, duke i paraprirë kërkesave dhe nevojave të banorëve të kompleksit. Duke i përdorur materialet e klasit të parë, banesat në Diamond Residence kanë arritur pamjen më të mirë më kombinim elegant të stilit të vjetër dhe të ri.

 

 

 

 

Identifikimi i pronës (ID): 2262
24 orë ujë
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me dush kabinë
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Dritare deri në dysheme
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Shëtitore
Roje të objektit
Kamera sigurie
Kuti postare

Na kontaktoni

Compare properties

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank