click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Resorti New Born, Gjiri i Lalzit

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

Resorti New Born eshte nje resort turistik residencial i pakrahasueshem, ne zemer te nje bregdeti me nje natyre te virgjer, ajer te paster dhe plot diell.

Ndodhet ne gjirin e Lalezit, ne detin Adriatik , afersisht 35 km nga Tirana dhe Durresi dhe rreth 100 km nga Podgorica, Mali i Zi dhe Kosova, Aereoporti Nderkombetar i Tiranes dhe shume afer portit te Durresit .

Nderkohe qe plazhet e Durresit jane te mbipopulluara, Resorti “New Born” eshte i vendosur ne nje distance te konsiderueshme larg plazhit te Durresit, nga ku mund te pushoni ne privatesi te plote.

Resorti do te jete i rrethuar dhe me nje siperfaqe prej 18 hektare i cili do te mirprese nje komunitet te caktuar. Dhe do kete nje pjese tjeter per residentet te cilet do te preferojne miksin e komponenteve residenciale te perbere nga shtepiza prej druri, vila, shtepi me nje distance te konsiderueshme nga njera-tjetra, apartamente dhe hapësira shlodhëse të rrethuara nga zona të gjelbra dhe parqe.

Ne ditet e sotme sa vjen e po shtohet numri i njerezve te cilet duan te blejne nje shtepi ne bregdet dhe ku mund te kalojne nje fundjave te qete apo edhe me gjate, larg stresit dhe zhurmave , dhe me e rendesishmja, te jete shume afer qytetit ku jetojne dhe punojne.

Identifikimi i pronës (ID): 1924
24 orë ujë
Banjo me dritare
Banjo me dush kabinë
Garazha
Dritare deri në dysheme
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me pllaka
Internet
TV kabllor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Shëtitore
Roje të objektit
Kamera sigurie
Pishinë e hapur
Kuti postare
Informatat mbi ndërtuesin

ManeTCI

Kompani ndertimore

Na kontaktoni

Compare properties

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank