click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Objekti banesor afarist PANORAMA

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

Përshkrimi

Objekti afarist banesor PANORAMA është i vendosur në një nga pozitat më te përshtatshme të Prishtinës në këndin e rrugëve “Edmond Hoxha” / “Shaip Kamberi” në Lagjen e Muhaxhirëve, po ndërtohet një objekt i ri dhjetëkatësh me 75 apartamente të cilësisë së lartë, 9 lokale dhe 2 etazhe nëntokësore me 70 vende parkimi.

 

Objekti: PANORAMA

Volumi i përafërt bruto: 10.288,70 m2

Investitori: DE-KOS sh.p.k.

Largësia nga Qendra: 700 m

Largësia nga Parku i Qytetit: 160 m

Largësia nga Parku i Presidentit Dr. Ibrahim Rugova: 300 m

Largësia nga Gërmia: 1,5 km

Largësia nga Shkolla Fillore: 400 m

Largësia nga Universiteti dhe Biblioteka: 870 m

Identifikimi i pronës (ID): 2213
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Shëtitore
Informatat mbi ndërtuesin

de-kos Construction

Kompani ndertimore

Na kontaktoni

Compare properties

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank