click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Nartel Center, lagja Pejton, Prishtinë

, ,
Shtojeni tek të preferuarat
Video

Pershkrimi i projektit

Qendra Tregtare Nartel është projekti më i fundit i Kompanisë Nartel.

Projektimi dhe ndërtimi është bërë duke shfrytëzuar metodat dhe mjetet më bashkohore të ndërtimit.

Qendra Tregtare, do të tërheqë vizitorë nga afër dhe larg dhe do të bëhet pjesa më interesante e kryeqytetit, duke ofruar për konsumatorin kënaqësinë e blerjeve dhe argëtimit

Identifikimi i pronës (ID): 1823
Ashensor
Banjo me vaskë
Bodrum
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje kolektive
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Roje të objektit
Kamera sigurie
Kuti postare
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Madhësia: 70.1 M2
Dhomat: 3
Banjot: 1
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Lamella B Banesa dy-dhomeshe
Madhësia: 63.7 M2
Dhomat: 2
Banjot: 1
Lamella B Banesa dy-dhomeshe
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Madhësia: 68.4 M2
Dhomat: 3
Banjot: 1
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Madhësia: 90.2 M2
Dhomat: 3
Banjot: 2
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Madhësia: 93.2 M2
Dhomat: 3
Banjot: 2
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Lamella B Banesa tri-dhomeshe
Madhësia: 107 M2
Dhomat: 3
Banjot: 2
Lamella B Banesa tri-dhomeshe

Na kontaktoni

Compare properties

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank