click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi i vilave MESHTEKNA, Brezovicë

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

Rezidenca Meshtekna eshte nje projekt rezidencial ne zonen e turistike te Brezovices ne Kosove. Projekti eshte i perbere nga Vila individuale trekateshe, apartamente dhe hotel.

Brezovica ndodhet ne zonen veriore te maleve te Sharrit. E njohur ne vitet e fundit si nje qender dimerore per Ski eshte kthyer nje destinacion turistik per Shqiptaret dhe mbare Ballkanin.

Aktualisht projekti ndodhet ne fazen e muraturave dhe ne kete projekt kane filluar shitjet.

Per te marre me teper informacion per apartamentet dhe vilat ne Rezidencen Meshtekna kontaktoni ne formen kontaktuese qe gjendet me poshte.

Identifikimi i pronës (ID): 2231
24 orë ujë
Banjo me dritare
Banjo me dush kabinë
Garazha
Dritare deri në dysheme
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Internet
TV kabllor
Ngrohje kolektive
Oxhak
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Shëtitore
Roje të objektit
Kuti postare

Na kontaktoni

Compare properties

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank