click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi Princesha, Mat 1

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

Pershkrimi

Kompania ndertimore Princesha ka filluar ndertimin e kompleksit banesor ne rrugen B, ne lagjen MAT 1 ne Prishtine. Kompleksi Princesha ndertohet sipas te gjitha standardeve me te larta te ndertimit dhe do te jete vendi ku ju gjeni rehatine dhe komoditetin.

Identifikimi i pronës (ID): 1969
24 orë ujë
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Kuti postare

Na kontaktoni

Compare properties

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank