click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi Iliria Building, Prishtinë

, ,
Shtojeni tek të preferuarat
Video

Rreth projektit

Iliria Building është kompani ndërtimi e cila funksionon në Kosovë. Me një përvojë relativisht të gjatë në tregun kosovar, ajo arrin të renditet në kompanitë shumë serioze e profesionale, duke ofruar kështu shërbime jashtëzakonisht të sigurta.

Saktësia, siguria dhe serioziteti në ndërtim tanimë janë dëshmuar shpesh në nërtimet e ndryshme që kjo kompani ka bërë.

Section 2

Empty section. Edit page to add content here.
Identifikimi i pronës (ID): 1779
24 orë ujë
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Shëtitore
Kuti postare

Na kontaktoni

Compare properties

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank