click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi Cima Construction, Therande

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

Cima Construction vazhdon te ndertoje me sukses. Tanime ka filluar ndertimin edhe te nje kompleksi banesor ne Therande (Suhareke), sipas modelit unik te Cima Construction, ku kualiteti dhe dizajni jane te pakontestueshem.

 

 

Identifikimi i pronës (ID): 2803
24 orë ujë
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me dush kabinë
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Kuti postare

Na kontaktoni

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank