click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi banesor PUHIZA, Bregu i Diellit

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

 

Përshkrimi i kompleksit

-Nje lokacion fantastik ne Bregun e Diellit ne kryqezim te rrugeve ”Gazmend Zajmi dhe “Vellezerit Gervalla”- te BANESAT E PERHIMTA

-Nje objekt shume atraktiv, i vendosur ne distance te mire nga rruga dhe objektet tjera

-124 banesa te standardit te larte,  me siperfaqe te ndryshme prej   56,57,58,59,60,70,74,75,76,81,84,87,88,89 dhe  107 m2

-16 lokale  ne kryqezim te rrugeve

-162 garazha dhe parkingje

-lojera per femije dhe hapesire e madhe  gjelbrimi

-nxemje qendrore,

– fasada termike e kombinuar me tulle fasade

-dyer te kualitetit shume te larte

–  dritare me ure termike 70 mm

– izolime dhe dysheme me standarde te larta

 

Klikoni këtu për broshuren online

Identifikimi i pronës (ID): 1558
24 orë ujë
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
BANESA 2 DHOMËSHE
Madhësia: 58.5 M2
Dhomat: 2
Banjot: 1
BANESA 2 DHOMËSHE
1.Q. DITORE + KUZHINA S=27.2 M2 2. DHOME E FJETJES S=14.0 M2 3.BANJO S= 4.3 M2 4.KORIDORI S=4.7 M2 5. BALLKONI S=6.5M2
BANESA 3 DHOMËSHE “ECO”
Madhësia: 77 M2
Dhomat: 3
Banjot: 1
BANESA 3 DHOMËSHE “ECO”
1.Q. DITORE + KUZHINA S=29.5 M2 2. DHOME E FJETJES S=11.6 M2 3.DHOME E FJETJES S= 16.4 M2 4.BANJO S= 4.1M2 5.KORIDORI S=5.6 M2 6. BALLKONI S=5.8M2
BANESA 3 DHOMËSHE
Madhësia: 89.2 M2
Dhomat: 3
Banjot: 2
BANESA 3 DHOMËSHE
1.Q. DITORE + KUZHINA S=36.5 M2 2. DHOME E FJETJES S=15.5 M2 3.DHOME E FJETJES S= 14.3 M2 4.BANJO S= 4.5 M2 5. WC S=2.5 M2 6.KORIDORI S=8.2 M2 7. BALLKONI S=7.0M2
BANESA 4 DHOMËSHE
Madhësia: 104.5 M2
Dhomat: 4
Banjot: 2
BANESA 4 DHOMËSHE
1.QENDRIMI DITORE S=32.4 M2 2. DHOME E FJETJES S=16.5 M2 3.DHOME E FJETJES S= 12.9 M2 4.DHOME E FJETJES S= 10.6 M2 5.BANJO S= 3.3M2 6.WC S=2.2 M2 7.KORIDORI S=10.6 M2 8. BALLKONI S=5.9M2 9. BALLKONI S=4.7 M2
Informatat mbi ndërtuesin

Agullimi-A

Kompani ndërtimore

Na kontaktoni

Compare properties

  • Kalkulatori i kredisë

    ©Powered by Raiffeisen Bank