click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi banesor ILIAN, lagja Kalabria

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

Përshkrimi

Kompleksi banesor përbëhet nga një kuart 4’sh prej katër godinave ku çdo gjë e ke afër, me qasje direkte në arterien kryesore të rrugëve që lidhin Prishtinën me qendrën dhe qytetet tjera. Kompleksi banesor “ILIAN” në Lagjen Kalabria, është i vetmi kompleks që i dedikohet jetës familjare me të gjitha hapësirat e veta. Ne jemi projekti i vetëm në këtë pjesë të qytetit që nuk kemi bashkëdyzim të afarizmit dhe hapësirave banesore.

Qetësia dhe privatësia e banorëve tonë është gjithmonë në rend të parë. Pamja e juaj nga dritarja do t’iu ofrojë gjithmonë pamjen e bukur të oborreve dhe gjelbërimit që e rrethon këtë kompleks.

Që nga momenti i parë i vizatimit të kompleksit tonë, kemi qenë të përcaktuar për cilësi dhe sinqeritet me banorë dhe fqinjë të ardhshëm.

“ILIAN” iu ofron:

 • Dy hyrje për çdo godinë
 • Tri banesa në kat
 • Monitorim i objektit – Sigurim
 • Materiale të çertifikuara dhe të testuara
 • Furnizim të pandërprerë me ujë (rezervuar i ujit)
 • Instalime elektrike me prodhime europiane
 • Ashensorë me prodhim gjerman
 • Dritare termoizoluese nga qelqi Low-E dhe roleta të aluminit
 • Parket i klasit të parë
 • Qeramikë e zgjedhur nga ju

Enterieri i banesës Duplex

Kati duplex disponon lounge të bukur me qasje direkte në dhoma, ku fokusi është në brendësinë moderne me prekje klasike dhe ndjenjë të rrallë elegance. Përzgjedhjet e materialeve dhe ngjyrave kontribuojnë në një ndjenjë të madhe kënaqësie dhe harmonie.

…rezultati është një enterier komod dhe tërheqës me një ndjenjë hapësire dhe stili që është e vështirë për ta riprodhuar. Ne kemi bërë përzgjedhjen e veçantë me karakteristikë të dizajnit bashkëkohor.

broshura online

Shkarko

Shkarkoni katalogun online të kompleksit Banesor ILIAN

Identifikimi i pronës (ID): 2079
24 orë ujë
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Shëtitore
Roje të objektit
Kamera sigurie
Kuti postare

Na kontaktoni

Compare properties

 • Kalkulatori i kredisë

  ©Powered by Raiffeisen Bank