click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi banesor Exclusive 4 në lagjen Kalabria

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

Përshkrimi i projektit

Kompleksi Exlusive 4

Një margaritar i bukur po fillon të ndërtohet në hyrje të kryeqytetit, në vendin ku “gjithçka sillet” rreth tij.

Kemi përzgjedhur një pozitë strategjike, ku bashkohen të gjitha rrugët që lidhin Prishtinën me qytetet tjera të Kosovës, duke i dhuruar kompleksit rëndësinë dhe vizibilitetin e parrezistueshëm.

Kompleksi është një kombinim i përkryer i fasadës prej qelqi dhe tullës së kuqe, si dhe hapësirave të gjelbëruara të cilat rrethojnë atë.

Duke i shtuar përvojën tonë mbi 10-vjeçare, ku kualiteti nuk ka kompromis dhe ku standardet udhëheqin vizionin tonë, ky kompleks do të jetë një margaritar që do ‘i japë Prishtinës më shumë bukuri..

 

Shfleto broshurën online >>

Kompleksi Exclusive 4 përmban:

 • Sipërfaqe të përgjithshme prej 1.330 m2, kurse baza e objektit është 500 m2 dhe hapësira tjetër përmban gjelbrim dhe pjesë përcjellëse.
 • Ka 1.900 m2 hapësirë afariste në 4 etazhe
 • Vendparkingje të jashtme dhe dy kate nëntokësore me garazha, vendparkingje dhe depo
 • Fasadë termoizoluese me tullë të kuqe dhe lesh-qelqi me trashësi 5 cm ndërmjet tullës dhe murit me hapësira për ajrosje
 • Ashensor cilësor i sigurisë së lartë
 • Dritare nga PVC. Dyer nga druri. Dera e hyrjes e blinduar.
 • Parket masiv i kualitetit të lartë
 • Pajisje kabllore: telefon, internet, TV kabllovik
 • Vëzhgim 24 orë me sistem të kamerave.
 Objekti është i vendosur në një lokacion premium, me qasje direkte në rrethrrotullimin kryesor të Prishtinës, duke e bërë shumë atraktiv për afarizëm. Duke patur parasysh që objekti posedon vetëm 16 banesa, e bën atë një shtëpi ideale për banim.

Në një distancë shumë të shkurtër, nga objekti mund të keni qasje në Spitalin Kryesor (QKUK), Shkollën fillore “Dardania”, Stacionin ndërurban të autobusëve, Qendrën e qytetit, si dhe të gjitha objektet tjera me rëndësi.

Identifikimi i pronës (ID): 1398
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me vaskë
Garazha
Dritare deri në dysheme
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje kolektive
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Roje të objektit
Kamera sigurie
Kuti postare
Banesa dydhomeshe 55 m2
Madhësia: 55 M2
Dhomat: 2
Banjot: 1
Banesa dydhomeshe 55 m2
Banesa dydhomeshe 61 m2
Madhësia: 61 M2
Dhomat: 2
Banjot: 1
Banesa dydhomeshe 61 m2
Banesa tridhomeshe 90 m2
Madhësia: 90 M2
Dhomat: 3
Banjot: 1
Banesa tridhomeshe 90 m2
Banesa tridhomeshe 98 m2
Madhësia: 98.4 M2
Dhomat: 3
Banjot: 1
Banesa tridhomeshe 98 m2
Banesa katërdhomeshe 142.8 m2
Madhësia: 142.8 M2
Dhomat: 4
Banjot: 2
Banesa katërdhomeshe 142.8 m2
Informatat mbi ndërtuesin

EXDC-Exclusive Design Company, Prishtinë

Kompani ndërtimore në Prishtinë
exdc-ks

Na kontaktoni

Compare properties

 • Kalkulatori i kredisë

  ©Powered by Raiffeisen Bank