click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi banesor Exclusive 3 në lagjen Kalabria

, ,
Shtojeni tek të preferuarat

Përshkrimi i projektit

Kompleksi banesor-afarist EXCLUSIVE 3, në lagjen Kalabria në Prishtinë

Në një lokacion ideal në lagjen Kalabria, me pamje panoramike të qytetit të Prishtinës, kompania ndërtimore EXDC – Exclusive Design Company ka ndërtuar kompleksin ekskluziv banesor me tri lamella, me hapësirë të mjaftueshme të gjelbëruar dhe kënde për fëmijë e shetitore, sipas të gjitha standardeve të përcaktuar me ligj.

Ky kompleks mbështetet në kërkesat në rritje nga klientët për ndërtesa të ulëta dhe hapësira banimi në një ambient të qetë, prandaj të gjitha lamellat do të jenë vetëm gjashtë kate të larta dhe me një dizajn më të veçantë.

Ndërtimet tona karakterizohen me tullën e kuqe e cila përveq që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të përjetshme, shërben edhe si termoizolator i i nivelit të lartë.

Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furnitore, duke selektuar vetëm brendet e njohura botërore të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Kompleksi posedon leje ndërtimi dhe banorët marrin fletat poseduese menjëherë blerjes së pronës.

Kompleksi EXLUSIVE 3 përmban:

 • Sipërfaqe prej 14,000 m2, ku vetëm 30% e sipërfaqes shfrytëzohet për ndërtim, kurse 70% mbetet hapësirë e lirë
 • Tri lamella 6-katëshe, me gjithsej 48 banesa të metrazhit të ndryshëm
 • Mbi 2,000 m2 hapësirë afariste
 • Kënde dhe lodra për fëmijë
 • Vendparkime të jashtme dhe garazhe nëntokësore
 • Fasadë termoizoluese me tullë të kuqe dhe lesh-qelqi me trashësi 5 cm ndërmjet tullës dhe murit me hapësira për ajrosje
 • 24 orë ujë me sistemin më modern me rënie të lirë
 • Ashensor cilësor i sigurisë së lartë
 • Dritare nga PVC me roletne që lëshohen deri në dysheme (dritare françeze)
 • Dyer nga druri. Dyer të hyrjes të blinduara nga Dierre, Itali
 • Parket masiv i kualitetit të lartë
 • Pajisje kabllore: telefon, internet, TV kabllovik
 • Shfrytëzim maksimal dhe funksional i të gjitha hapësirave.
 • Vëzhgim 24 orë me sistem të kamerave.

Video Reklama

Identifikimi i pronës (ID): 955
Viti I Ndërtimit: 2013-07-01
24 orë ujë
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Dritare deri në dysheme
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Shëtitore
Kamera sigurie
Kuti postare
Banesa dydhomeshe 63 m2
Madhësia: 63 M2
Dhomat: 2
Banjot: 1
Banesa dydhomeshe 63 m2
Banesa katerdhomeshe 125 m2
Madhësia: 125 M2
Dhomat: 4
Banjot: 2
Banesa katerdhomeshe 125 m2
Banesa tridhomeshe 89 m2
Madhësia: 89 M2
Dhomat: 3
Banjot: 2
Banesa tridhomeshe 89 m2
Banesa tridhomeshe 92 m2
Madhësia: 92 M2
Dhomat: 3
Banjot: 2
Banesa tridhomeshe 92 m2
Banesa dydhomeshe 72 m2
Madhësia: 72 M2
Dhomat: 2
Banjot: 1
Banesa dydhomeshe 72 m2
Banesa dydhomeshe 68 m2
Madhësia: 68 M2
Dhomat: 2
Banjot: 1
Banesa dydhomeshe 68 m2
Banesa dydhomeshe 71 m2
Madhësia: 71 M2
Dhomat: 2
Banjot: 1
Banesa dydhomeshe 71 m2
Penthouse 231 m2 + 231 m2
Madhësia: 462 M2
Dhomat: 5
Banjot: 2
Penthouse 231 m2 + 231 m2
Penthouse eksluzive ka një sipërfaqe bruto prej 231 m2 + 231 m2 terracë (oborr) mbi banim. Përmban sallonin me një sipërfaqe prej 33.5 m2, suitën me banjo të veçantë me sipërfaqe prej 33 m2, tri dhoma gjumi me sipërfaqe prej 11.9 m2, 15.3 m2 dhe 19.7 m2, kuzhinën me sipërfaqe prej 24.3 m2, banjo + utilit me sipërfaqe prej 8.8 m2, banjo e vogël me sipërfaqe prej 3.1 m2, si dhe dy korridorë me sipërfaqe prej 8.2 m2 dhe 12.9 m2. Terraca ka një hapësirë të shfrytëzueshme prej 231 m2 dhe është e rrethuar me rrethoja dekorative metali, kuzhinën e jashtme, fontanën e ujit si dhe pjesën e mbuluar me kyqje në penthouse.
Informatat mbi ndërtuesin

EXDC-Exclusive Design Company, Prishtinë

Kompani ndërtimore në Prishtinë
exdc-ks

Na kontaktoni

Compare properties

 • Kalkulatori i kredisë

  ©Powered by Raiffeisen Bank