click to enable zoom
Loading Maps
Nuk është gjetur asnjë rezultat!
Hape hartën (map)
Lokacioni im Ekran i plotë Para Tjetra
Kërkime më të detajuara
Kemi gjetur 0 rezultate. Dëshironi që t'i çfaqim rezultatet tani?
Kërkime më të detajuara
we found 0 rezultat

Your search results

Kompleksi banesor BLERTI, lagja Kalabria

, ,
Shtojeni tek të preferuarat
Video

Përshkrimi

Kompleksi rezidencial BLERTI, ofron komplekse banimi me dizajnë mahnitëse arkitektonike Sllovene ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane.

Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj, që rrezaton ngrohtësi dhe elegancë, dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja te ndryshme të jetës.

Ky është vendi ku fryma dhe ngazëllimi i jetës së qytetit, takohet me një tërheqje të qetë të jetesës, duke sjellë së bashku kopshte, parqe, dhe hapësira të blerta të hapura, të gjitha të bashkuara në një komunitet të sigurt.

Kompleksi rezidencial Blerti, është vetëm një shëtitje e shkurtër larg nga qendra e Prishtinës. Prej ku, me qetësinë dhe ajrin e pastër, nga veranda mund të shijosh shtrirjen deri në horizont.

Zgjohuni të buzëqeshur me diellin e mëngjesit, vetëm 5 minuta larg nga qendra. Aty ku ke natyrën, infrastrukturën dhe të ardhmën.

Përjeto jetën si asnjëherë më parë, me hapësirë për gjithçka – jetesë, luks, ajër të pastër, rekreacion dhe ëndërra.
BLERTI është një perlë e fshehur që po pret për t’u zbuluar,në zemër të Prishtinës.

Hapësirat e brendshme, me madhësi të ndryshme,por secila e projektuar me veçori të përbashkëta si:

 • Ashensor të prodhimit evropjan me kartela
 • Hapësira funksionale
 • Hapesira të ndritshme
 • Termo-izolim dhe tulla të fasadës
 • Dyer të mbrendshme kualitative sllovene
 • Parket bungu
 • Roletne
 • Derë e jashtme e blinduar Italiane
 • Dritare PVC profil gjerman 85mm me 3 xhama LOW-E 0.9(m2K)
 • Banjo te kompletuara me keramikë dhe sanitari
 • Hidrante kundër zjarrit në cdo kat
 • Sistem komunikimi me interfon
 • Rrjeti telefonik dhe kabllovikë me Ptk-Ipko dhe Kujtesa
 • Nxemje qendrore
 • Kamera për vëzhgim 24 orë
Identifikimi i pronës (ID): 2095
24 orë ujë
Ashensor
Banjo me dritare
Banjo me vaskë
Bodrum
Garazha
Derë të hyrjes të blinduar
Dysheme me parket
Interfon
Internet
TV kabllor
Ngrohje qendrore me rryme
Parking nëntokësor
Parking të jashtëm
Oborr dhe gjelbërim
Shëtitore
Kamera sigurie
Kuti postare

Na kontaktoni

Compare properties

 • Kalkulatori i kredisë

  ©Powered by Raiffeisen Bank